Spotkania z Wyborcami

Za nami szereg spotkań, na których w imieniu KWW Porozumienie dla Gminy Przywidz prezentowaliśmy nasz program wyborczy. Spotkał się on z żywym zainteresowaniem. Program ten będzie realizowany i uzupełniany we współpracy ze wszystkimi mieszkańcami, gdyż nikt nie może sobie uzurpować miana nieomylnego, czy wszechwiedzącego. Dla nas każda Wasza sugestia jest ważna.

Dziękujemy za udział w spotkaniach i żywe zainteresowanie – zarówno naszym zwolennikom jak i przeciwnikom. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy wielu sceptyków, że nasz Komitet pragnie przyśpieszenia rozwoju Gminy, aby XXI w końcu do nas wkroczył, aby Ci co jeszcze z podstawowych zdobyczy cywilizacji nie mogą korzystać w końcu mogli je posiąść.

Dziękujemy również za to, że wierzycie Państwo w nasze szczere intencje i ufacie, że Gmina Przywidz będzie pod naszymi rządami w końcu Gminą przyjazną mieszkańcom, turystom i przedsiębiorcom prowadzącym nieuciążliwy biznes. Najważniejsze jest, aby nasza mała Ojczyzna rozwijała się w zgodzie z naturą i dla nas wszystkich.

Prosimy o udział w wyborach i o Wasz głos, który spełni naszą wizję Gminy lepszej, nowoczesnej i przyjaznej nam wszystkim.

Dziękujemy i zapraszamy do urn.

Spotkanie Przywidz Spotkanie Przywidz Spotkanie Przywidz Spotkanie Przywidz


W dniu 18.10.2018 r. (czwartek) o godzinie 18.00 w Przywidzu w remizie odbędzie się spotkanie z kandydatem na Wójta Gminy Przywidz p. Włodzimierzem Michalskim, który serdecznie zaprasza mieszkańców.


W dniu 16.10.2018 r. (wtorek) o godzinie 19.00 w Michalinie w świetlicy odbędzie się spotkanie z kandydatem na Wójta Gminy Przywidz p. Włodzimierzem Michalskim, który serdecznie zaprasza mieszkańców.


W dniu 13.10.2018 r. (sobota) o godzinie 15.00 w Blizinach odbędzie się spotkanie z kandydatem na Wójta Gminy Przywidz p. Włodzimierzem Michalskim, który serdecznie zaprasza mieszkańców.


W dniu 11.10.2018 r. o godzinie 18.00 w Marszewskiej Górze (Środowiskowy Dom Pomocy Społecznej) odbędzie się spotkanie z kandydatem na Wójta Gminy Przywidz p. Włodzimierzem Michalskim, który serdecznie zaprasza mieszkańców.


W dniu 08.10.2018 r. w godzinach 18.00 - 20.00 w Szkole Podstawowej w Pomlewie odbędzie się spotkanie z kandydatem na Wójta Gminy Przywidz p. Włodzimierzem Michalskim, który serdecznie zaprasza mieszkańców.


W dniu 05.10.2018 r. w godzinach 19.00 w Nowej Wsi Przywidzkiej (Remiza Strażacka) odbędzie się spotkanie z kandydatem na Wójta Gminy Przywidz p. Włodzimierzem Michalskim, który serdecznie zaprasza mieszkańców.


W dniu 01.10.2018 r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej w Trzepowie odbędzie się spotkanie z kandydatem na Wójta Gminy Przywidz p. Włodzimierzem Michalskim, który serdecznie zaprasza mieszkańców.